BMW MOBILE CARE.

BMW MOBILĀ GARANTIJA VISĀ EIROPĀ.

Atbalsts ārkārtas situācijās 24h diennaktī. Tuvumā pat tad, kad esat tālu prom: BMW Mobile Care palīdz Jums visā Eiropā.

BMW nosaka standartus – gan servisam, gan automašīnām un motocikliem. BMW Mobile Care programma izveidota īpaši Jums un Jūsu BMW, lai nodrošinātu augsta standarta pakalpojumus tādā maz ticamā gadījumā, kā salūšana – plašs mobilitātes pakalpojumu klāsts, kas pieejams visā Eiropā.

Zvanīt uz tālruni: +371 800 06 464*, lai sasniegtu BMW Mobile Care Autopalīdzības dienestu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. BMW Mobile Care ir Jūsu pirmais glābiņš salūšanas gadījumā.

Visiem jauno BMW automašīnu un BMW īpašniekiem ir tiesības uz BMW Mobile Care plašo servisa pakalpojuma klāstu 5 gadus kopš sākotnējā reģistrācijas datuma, ja transporta līdzeklis iegādāts pie kāda no BMW oficiālajiem pārstāvjiem.

Visiem jauno BMW automašīnu un BMW motociklu īpašniekiem pēc 5 gadu sasniegšanas ir tiesības pagarināt BMW Mobile Care par 12 mēnešiem, ja viņi veikuši apkopes pie oficiāla dīlera. BMW Mobile Care pieejams līdz 10 gadu termiņam un bez nobraukuma ierobežojuma.

*Zvaniem ārpus Latvijas: +371 678 19 729.

RĪCĪBA SALŪŠANAS GADĪJUMĀ.

 • Ja transportlīdzeklis salūzis, vispirms vienmēr sazinieties ar Mobile Care auto palīdzības dienestu:

Latvijā: +371 800 06 464
Ārpus Latvijas: +371 678 19 729

 

 • Pirms zvanāt, sagatavojiet automašīnas / motocikla dokumentus
 • Norādiet precīzu savu atrašanās vietu un, ja zināms, salūšanas iemeslus vai pazīmes, kā arī tālruņa numuru, pa kuru Jūs var sazvanīt.
 • Par visu turpmāko parūpēsies BMW Mobile Care autopalīdzības dienests.

BMW MOBILE CARE PAKALPOJUMI.

Salūšanas gadījumā Jūsu rīcībā ir pils BMW Mobile Care pakalpojumu klāsts.
Lai Jūsu BMW varētu droši turpināt ceļu, Mobile Care sadarbojas tikai ar profesionāliem partneriem.

 

Esam jūsu rīcībā: Palīdzība uz ceļa.

Vairumā gadījumu mūsu speciālisti varēs Jums palīdzēt telefoniski. Taču, ja Jums nepieciešama palīdzība uz vietas, mēs to organizēsim ar profesionālu servisa partneru palīdzību un segsim izdevumus (maks. 100 eiro).*

 

Palīdzība mīkstas riepas gadījumā ar/bez esošā transportlīdzekļa rezerves riepas.

Ja automašīnai / motociklam ir mīksta riepa, nepieciešamības gadījumā nodrošināsim palīdzību uz vietas. Gadījumā, ja Jūsu automašīnai ir RunFlat tehnoloģiju riepas, turpmākie BMW Mobile Care pakalpojumi tiks nodrošināti, ja riepu nomaiņa nav iespējama 4 stundu laikā.**

 

Mazākas neveiksmes.

Mēs labprāt palīdzēsim rast risinājumus arī mazāku problēmu gadījumā.

 

 

* Lūdzu, ievērojiet: juridisku apsvērumu dēļ pakalpojumi, kas saistīti ar palīdzību uz ceļa, aprobežojas ar automašīnas mobilitātes atjaunošanu. Aprūpes darbi, nodiluma remonts, kapitālremonts un detaļu nomaiņa veicama tikai pie BMW Servisa oficiālajiem pārstāvjiem. Piedāvājums attiecināms tikai uz automašīnām.
** Izmaksas par maiņas riepām nav iekļautas. Piedāvājums attiecināms tikai uz automašīnām.

Bezmaksas, taču nenovērtējams pakalpojums: Evakuācija līdz tuvākajam BMW oficiālajam servisam.

Ja problēmu nav iespējams risināt uz vietas, mēs segsim evakuācijas izdevumus par auto / motocikla transportēšanu līdz tuvākajam BMW oficiālajam servisam.

 

Mēs darām visu, lai Jūs varat turpināt ceļu: Ceļojuma turpināšana ar taksometru.

Ja automašīnas / motocikla salūšanas gadījumā Jums nepieciešami taksometra pakalpojumi, mēs segsim izdevumus par vienu vai vairākiem braucieniem ar taksometru. (Kopējā summa 80 EUR).

 

BMW vadītājiem nav jāpavada bezmiega naktis: Nakšņošana viesnīcā.

Ja Jums nepieciešams nakšņot viesnīcā tādēļ, ka salūzis auto / motocikls, mēs apmaksāsim viesnīcas izdevumus visiem automašīnas / motocikla pasažieriem, līdz remontdarbu pabeigšanai vai ne vairāk par 4 naktīm (viesnīcas kategorija ne augstāka par 4 zvaigznēm), pie nosacījuma, ka salūšana notikusi vairāk nekā 50 km attālumā no Jūsu dzīvesvietas.

 

Mēs mainām detaļas, kamēr Jūs maināt mašīnas: Maiņas auto / motocikls ceļojuma turpināšanai.

Mēs segsim izmaksas par īres automašīnu*/ motociklu* līdz remontdarbu pabeigšanai, bet ne ilgāk par 7 kalendāra dienam.

 

 

* Lūdzam ievērot, ka pieejamība var atšķirties atkarībā no reģiona un apstākļiem.
Lūdzam ievērot, ka noteikumi un nosacījumi īres automašīnām / motocikliem var ietvert teritoriālus ierobežojumus.
Maiņas auto / motocikls pieejams, ja remontu nav iespējams veikt 4 stundu laikā. Piedāvājums attiecināms tikai uz automašīnām.

NEPĀRTRAUKTA MOBILITĀTE.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mobilitāti, papildus iepriekš aprakstītajiem pakalpojumiem, mēs piedāvājam šādu pakalpojumus individuāli vai apvienotus, maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.

 

Turpiniet ceļu pat bez sava auto: Ceļojuma turpināšana vai ceļojums mājup ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu.

Noteiktos apstākļos, ja nepieciešams, mēs segsim Jūsu izdevumus par ceļojuma turpināšanu vai atgriešanos mājās ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu – līdz augstāk norādītajai maksimālajai summai.

 

Izņēmuma gadījumā mēs vadīsim BMW Jūsu vietā: Jūsu BMW saņemšana vai nodošana.

Ja radīsies izdevumi Jūsu BMW saņemšanas laikā, mēs tos segsim augstāk norādītās summas ietvaros. Ja salūšana notikusi ārzemēs, mēs organizēsim Jūsu automašīnas / motocikla atgādāšanu 10 darba dienu laikā (vairāku vienību transportēšana).

 

Nosacījumi: remontdarbu ilgums no ierašanās datuma servisā līdz paredzētajam pabeigšanas laikam pārsniedz 3 darba dienas. Turklāt attālumam no jūsu dzīvesvietas līdz salūšanas vietai jābūt lielākam par 100 km.

 

 

*Izdevumi par apvienotajiem pakalpojumiem piedāvājumā „Nepārtraukta mobilitāte” ir atmaksājami maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.

IZDEVUMU ATMAKSĀŠANA.

Tiek atmaksāti tikai tādi izdevumi, kurus satura un apjoma ziņā apstiprinājis BMW Mobile Care.

 

Vairumā gadījumu mēs tieši uzņemamies visas izmaksas, kas saistītas ar BMW Mobile Care pakalpojumiem. Ja izņēmuma gadījumā esat veikuši kādus maksājumus par programmā iekļautiem pakalpojumiem, mēs tos Jums atmaksāsim. Lai to paveiktu, mums būs nepieciešami oriģinālie čeki par saņemtajiem pakalpojumiem (piem., par evakuēšanu), iesniegums, kā arī remontdarbu rēķina kopija ar detalizēti izklāstītiem datiem.

 

Izdevumi, kas netiek atmaksāti:

 

 • Izdevumi, kādi būtu radušies normālos apstākļos, piem., nodeva par ceļu lietošanu un degvielas izmaksas
 • Papildus izdevumi viesnīcā, piem., ēdiens/minibārs
 • Jebkādi tieši vai netieši izdevumi vai zaudējumi, kas radušies auto / motocikla salūšanas rezultātā, piemēram, ieņēmumu zaudējumi, atsaukšanas izmaksas, notikumu atcelšanas izmaksas (biļetes derīgums)
 • Remontdarbu izdevumi un maksa par nomaiņas detaļām un citiem piederumiem

BMW MOBILE CARE REĢIONĀLAIS NODROŠINĀJUMS.

Salūšanas gadījumā, BMW Mobile Care pakalpojumus nodrošina šādās Eiropas valstīs:

 

Albānijā, Andorā, Austrijā, Beļģijā, Bosnijā, Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Latvijā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā un Melnkalnē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā (iesk., Kanāriju Salas), Šveicē, Turcijā, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā.

TIESĪBAS UZ BMW MOBILE CARE PAKALPOJUMIEM.

 

Salūšanas definīcija.

Salūšana ir automašīnas/motocikla disfunkcija, kas neļauj turpināt ceļojumu. BMW Mobile Care pakalpojumus var saņemt tikai, ja salūšana nav radusies vadītāja vai ārēju faktoru darbības rezultātā. Izņēmums: mīkstas riepas gadījumā mēs nodrošinām iepriekš aprakstīto pakalpojumu klāstu norādītajā apjomā.

 

BMW Mobile Care pakalpojumi neattiecas uz šādiem gadījumiem:

 

 • Regulārā apkope, tehniskas darbības vai produktu atsaukšana
 • Satiksmes negadījums, zādzība vai vandālisms un no tā izrietošie bojājumi
 • Bojājumi, kas radušies ļaunprātīgas vai nolaidīgas rīcības rezultātā
 • Bojājumi, kas radušies braukšanas pasākumos un treniņbraucienos maksimālā braukšanas ātruma sasniegšanai
 • Bojājumi, kas radušies tādu detaļu uzstādīšanas rezultātā, kuras nav apstiprinājis ražotājs, vai ja automašīna ir pārveidota tādā veidā, kādā to nav apstiprinājis ražotājs
 • Jebkuri kaitējumi, kas radušies krimināli sodāmas darbības vai nodarījuma rezultātā, vai atrodoties reibinošu vielu, šķīdinātāju vai medikamentu iedarbībā.
 • Pazaudētas transportlīdzekļa atslēgas
 • Beigusies degviela
 • Nepareizi uzpildīta degviela

 

Juridiska piezīme.

Mēs iesakām visus apkopes darbus uzticēt oficiālajiem BMW Servisa pārstāvjiem. BMW Mobile Care pakalpojumus var nesniegt gadījumos, ja nav ievēroti noteiktie pārbaužu un apkopes intervāli saskaņā ar BMW servisa un kvalitātes standartiem, un/vai nepilnīgu apskašu, apkopes darbu vai citu remontdarbu dēļ, kas veikti neautorizētās servisa izpildes vietās.

 

Būtiski lietotu BMW automobiļu / motociklu īpašniekiem.

BMW Mobile Care pakalpojumi attiecas arī uz lietotiem BMW automobiļiem un motocikliem.
Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu oficiālo BMW pārstāvi Latvijā: + 371 67828600

 

BMW Mobile Care vecākām mašīnām.

Mēs iesakām iegādāties BMW Mobile Care pagarināšanas programmu, kas sniedz pilnīgu mobilās aprūpes pakalpojumu klāstu derīguma termiņa ietvaros. Lūdzu, sazinieties ar oficiālo BMW pārstāvi Inchcape Motors Latvia, lai uzzinātu BMW Mobile Care programmas cenas: +371 800 06 464*
*Zvaniem ārpus Latvijas +371 678 19 729

 

Oficiālais BMW un BMW Motorrad serviss Latvijā
Inchcape Motors Latvia, SIA
Dārzciema iela 64A, Rīga, LV-1073
Latvijā: +371 800 06 464
Ārpus Latvijas: +371 678 19 729
office@bmw.lv